Seslendirme Sanatçıları

Seslendirme ve dublaj sanatçıları Sibel Seslendirme’ de bir araya geldi. Seslendirme sanatçıları kadın ve erkek olarak sınıflandırılmaktadır.

Çekimler sırasında, yaşatılan karakterin duyguyu vermesi, izleyiciyi o duyguyu yaşadığından şüphe etmemesi gerekiyor. İşte bu sebeple dublaj yapmak diğer mesleklere göre çok zordur. Seslendirme sanatçıları zaman zaman dublaj, zaman zaman belgesel, tanıtım filmi, reklam, santral seslendirmeleri yapabilmektedir. Ama en zoru film dublajlarıdır. Bu konuda hem tiyatro eğitimi almak gerekiyor hem de yeteneğe ihtiyaç olduğunu söylemeden edemeyeceğiz.

Seslendirme sanatçıları kadrolarına katılmak isterseniz, sıkı bir eğitime ihtiyacınız var. Sadece bir kursa katılıp çok iyi yerlerde olmayı beklemek sanırım hayalden öte değil. Bir çok projede bulunmak, bu iş ile ilgili sürekli kendinizi yetiştirecek etkinliklerde bulunmanız gerekmektedir.

Türkiye’ nin en iyi seslendirme sanatçıları arasında Sungun Babacan, Sezai Aydın, Umut Tabak, Çetin Tekindor gibi değerli sanatçılarımız var. Bunların ortak özelliği ise, alanında çok çalışıp en iyisi olmak. Hepsi birbirinden değerli ve harika projelerde bulundular. Kadın ve erkek seslendirme sanatçıları olarak ifade edilen kategorileşme ile ihtiyaçlarınıza yönelik seslendirmene ulaşabilirsiniz. Diksiyonu düzgün, Türkçe’ yi iyi konuşabilen, vurgu konusunda sizi hayal kırıklığına uğratmayacak seslendirmenler için bize ulaşıp seçeneklerimizi değerlendirebilirsiniz.

Sibel Seslendirme, ajans olarak 12 senedir hizmet vermektedir. Seslendirme ajansı konusunda tecrübeli bir ekip ile çalışmak isterseniz mutlaka bize ulaşın.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s