Santral Anons Seslendirme

Sibel Seslendirme olarak birbirinden değerli firmalar için anons çalışmalarında bulunmaya devam ediyoruz. Geçtiğimiz günlerde Fiziksel Engelliler Vakfı için mikrofon başındaydık.

Fev ve Stk lılar bir arada bir çok projede yeralmaktadır. Bizde kurumumuz olarak santral seslendirme projesinde bulunmaktan mutluluk duyduk. Santral seslendirme projemiz sadece Türkçe seslendirme olarak yapıldı. Seslendirme projemizde Bahar görev aldı.

Kurumsal santral seslendirme projelerinde bulunmaya devam ediyoruz. Aydın Üniversitesine bağlı Florya Hastanesi metni elimize geçtiğinde, santral seslendirme projelerinde bulunacak olmamız bizi heyecanlandırdı. Bu proje için örnek seslendirme sanatçılarımızı öncelikle kursumuza dinlettik. Kurumumuz sesler arasında kendilerinin ihtiyacı olabilecek ses konusunda seçimlerini tamamladı. Florya Hastanesi için daha sonra kayıt işlemlerimiz başladı ve şu anda Florya Hastanesi santral seslendirme kayıtları çağrı merkezlerinde aktif olarak kullanılmaya başlandı.

Santral anons seslendirme kategorisinde Sibel Seslendirme proje bazlı hizmetlerine devam etmektedir. Sizde profesyonel bir seslendirme ajansı ihtiyacındaysanız, S,bel Seslendirme size yeter.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s