Sütaş Seslendirme

Seslendirme hizmetlerimizde bir çok markanın farklı kategorilerde ses olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Sibel Seslendirme olarak eğitim alanında seslendirme hizmetleri vermeye devam ediyoruz. Eğitimler için bu defa Sütaş için mikrofon başındaydık.

Bu projemiz çok uzun soluklu harika bir proje oldu. Sütaş, öncelikle çalışanlarına fabrika içerisindeki sağlık koşullarının öneminden ve çalışanlarının bu bağlamda dikkat edilmesi geren her noktayı titizlikle belirtti. Gerek çalışanlarının sağlığı gerekse tüketiciler için bir çok önlemden söz etti bu seslendirme çalışmasında.

İnteraktif eğitimlerde özellikle çalışanların bulundukları koşullarda güvenle çalışma ortamını belirten firmalarımız, halk sağlığı, müşterilerin güvenliği ve haklarının neler olduğu konusunda bilgilendirme metinleri sunmaktadır. Video seslendirmelerinin en önemli özelliği görsel sunum ile izleyici arasında doğru noktaya işaret etmek. Seslendirme bundan sonraki aşamadır.

Eğitim filimleri çekimleri animasyon şeklinde ya da gerçek film stüdyolarında olabilir. Sibel Seslendirme olarak eğitim seslendirmelerinde stüdyo içerisinde metnin seslendirme ve prodüksiyon aşamasında bulunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s